Kooperace

Divize Kooperace: Proč spolupracovat?

K vytvoření této divize nás inspiroval sám trh. U řady našich obchodních partnerů jsme si všimli, že čas od času nestíhají výrobu. A jiní zase měli po část roku volné výrobní kapacity. Rozhodli jsme se proto tyto subjekty propojit a vytvořit službu, které říkáme kooperace. Princip je jednouchý - pro výrobní firmy zajišťujeme některé fáze výroby jejich produktů. Ty svěříme těm z našich partnerů, kteří se na daný úkon specializují a dokáží odvést tuto práci v nejvyšší kvalitě. Spojujeme tak celou řadu různých profesí a řemesel, u nichž vždy garantujeme špičkovou kvalitu výsledného produktu. 

Jak kooperace probíhá?

Poptávka a výkresy

Stačí nám vaše poptávka a výkresová dokumentace. Na jejím základě vybereme z našich kooperujících firem takovou, která vaši zakázku zvládne nejlépe. Své partnery dobře známe a víme, na co se kdo specializuje a v jakých činnostech patří ke špičce. Dokážeme tak dobře najít výrobce, který vás nezklame. 

Vstupní materiál

Pokud si to budete přát, zajistíme pro vás také nákup vstupního materiálu. Máme spolehlivou síť těch nejlepších dodavatelů nerezu i železa. Samozřejmě pokud máte vlastní materiál, rádi ho u vás vyzvedneme a dopravíme ke kooperačnímu partnerovi. 

Vše řešíme osobně

Veškeré procesy v rámci kooperace s vámi budeme řešit osobně. Jsme v neustálém kontaktu s majiteli firem, mistry i dělníky ve výrobních halách. Kdykoli nám můžete s čímkoli zavolat. Ostatně právě na osobním kontaktu jsme naše podnikání před lety založili. 

Šíře služeb a technologií

Umíme: pálení (vodním paprskem, laserovým paprskem, plazmovým paprskem), zkružování, ohýbání, vykulacení, zploštění, svařovaní RTG, obrábění (karusel, konvenční soustruhy, CNC soustruhy, CNC frézky, CNC Horizontky), broušení na kulato i na plocho, vrtání, závitování, odjehlování, lemování, pískování, zinkování i stříkání.

Dopravíme cokoli kamkoli

Disponujeme vlastní dopravou, čili veškerý pohyb materiálu i polotovarů mezi vámi a kooperujícími partnery zajistíme my. Pokud je výroba výsledného produktu na etapy, může s námi váš produkt cestovat i vícekrát.

Umíme i certifikáty

Specializujeme se na produkty ze železa, a především z nerezu. Všechny tlakové nerezové nádoby, na nichž se podílíme, jsou určené pro zahraniční zákazníky z potravinářského a farmaceutického oboru a jsou extrémně náročné na certifikace. Vysoká přesnost a znalost předpisů, to je to, co umíme.  

Proč je pro vás kooperace výhodná?

NAVÝŠÍTE PRODUKCI


Pokud jste dosud vyrobili řekněme 20 nerezových tlakových nádob ročně, s námi jich zvládnete vyrobit dvakrát tolik. Část polotovarů totiž vznikne mimo vaše výrobní prostory.

UŠETŘÍTE PENÍZE


Navýšíte objem vyrobených kusů, aniž byste museli rozšiřovat výrobu, shánět a zaučovat personál, nakupovat nové stroje a platit jejich servis, pořizovat vlastní auta a platit řidiče... 

NEŘEŠÍTE DOPRAVU


Naše auta zajišťují převoz materiálů, polotovarů, případně i výsledných produktů. Zatímco naše auta pendlují mezi vámi a kooperujícími partnery, vy se věnujete svému byznysu.

RYCHLOST A FLEXIBILITA


Rychlost, s níž dokážeme kooperaci zajistit, překvapuje naše klienty ze všeho nejvíc. Dokážeme to díky vlastní dopravě a dlouholetým vztahům se zapojenými partnery. 

UŠETŘÍTE ČAS


Nemusíte komunikovat s kooperujícími partnery (všechnu komunikaci zajišťujeme my), ani řešit případné problémy či reklamace (o ty se postaráme také my).

GARANCE KVALITY


Jediným garantem kvality jsme pro vás my. My ručíme za plnění termínů, za kvalitu odvedené práce i dopravu. Když se vyskytne jakýkoli problém, vyřešíme ho za vás my.

Co všechno umíme?

Jsou vaše výrobky náročné na přesnost a pečlivost? V rámci kooperací jsme pracovali na celé řadě produktů, které museli splňovat nejpřísnější normy a certifikáty. Většina produkce směřuje ke koncovým zákazníkům z farmaceutického či potravinářského průmyslu ve Švýcarsku či Německu, kteří jsou proslulí svou náročností. Jsme schopni pro vás zajistit prakticky jakoukoli úpravu nerezového či železného materiálu.

Na koho se obrátit?

Jan Štoček

j.stocek@stock-trade.cz

+420 777 240 173

Michal Strasser

m.strasser@stock-trade.cz

+420 608 868 700

Josef Janecký

j.janecky@stock-trade.cz

+420 739 022 295